Het verkeerde kind

 14,99

Een “Godijntje”, mini-roman, in het handige zakformaat: 11,7 x 16,8.

Vanaf 12 maart leverbaar. Bestel nu! Wil je een gesigneerd exemplaar, geef dit door bij opmerkingen. De auteur komt 12 maart op kantoor signeren.

Categorieën: , ,

Beschrijving

New York, The city that never sleeps. Anne is zo klaar met het flitsende, maar oppervlakkige leven in The States, dat ze het roer rigoureus omgooit. Kort na het overlijden van haar moeder koopt ze een ticket en verruilt The big apple voor haar ouderlijk huis op het Hollandse platteland. Ze is niet van plan terug te keren. Rust heeft ze nodig en ze weet precies hoe ze die gaat vinden. Maar dan ontvangt ze een bericht van een oude jeugdvriendin en neemt haar leven opnieuw een andere wending.

Zorgen knagen aan de opluchting. Anne is opgelucht, omdat ze straks eindelijk rust heeft, maar maakt zich tegelijk zorgen om dat kleine, kwetsbare meisje.

Auteur: Lonneke Kossen-Groot

Aanvullende informatie

Jaar van uitgave

2026

Auteur

Lonneke Kossen-Groot

ISBN

978-94-6464-418-0, 978-94-6464-424-1

Aantal pagina's

102

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Het verkeerde kind” te beoordelen

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Andere suggesties…